Życzenia urodzinowe dla brata

Brat

brat i siostraBrat to przeważnie pierwszy przyjaciel i obrońca. To powiernik naszych skrytych myśli. Później to osoba, która doradzi, albo przemówi do rozsądku. Rozwiąże problem, gdy boimy się porozmawiać z rodzicami. A więc brat to oprócz mamy najbliższa osoba. Pewnie nawet bliższa od ojca. Brat, to jednak też osoba, z którą czasem walczymy. Ale nie znaczy, że nie kochamy go ani on nas. Każda siostra kocha swojego brata, a każdy brat kocha swoją siostrzyczkę. Mimo, że jako facet nie zawsze jest w stanie okazywać to uczucie. Raczej nie powie swojej siostrze, że ją kocha, ale za to pokaże to pomagając jej w trudnych chwilach lub w drobnostkach. Naprawi rower, nasmaruje narty, pożyczy samochód. Dlatego każda siostra wie, że mając brata, nigdy nie będzie sama.

Urodziny brata

W urodziny brata, a nawet wiele dni wcześniej, cały dom już wie, że będzie się działo. Będzie impreza dla rodziny, a potem pewnie kolejna dla kolegów. W takim dniu siostrzyczka ma duże pole do popisu. Wiadomo, że chłopaki są bardziej roztargnieni i nie przywiązują uwagi do domowych obowiązków. Warto więc pomóc swojemu bratu przygotować jego urodziny. Posprzątać dom, nakryć do stołu. Pomóc w przygotowaniu odpowiedniego wystroju, a potem przygotować pyszny poczęstunek na urodziny brata. Pewnie wiele obowiązków spadnie na mamę, więc jej też trzeba pomóc. Na pewno kochany braciszek do dostrzeże i jeśli nadejdą Twoje urodziny, również pomoże. A pewnie odwzajemni pomoc nie jeden raz bez okazji. Dlatego urodziny brata są dla siostry świetną okazją bo pokazania swojej miłości.

Życzenia dla brata na urodziny

Życzenia urodzinowe dla brata zawsze powinny być bardzo serdeczne, wypływające wprost z serca i co najważniejsze wymyślone specjalnie dla niego. Przecież nikt nie zna go tak dobrze, jego sekretów. Siostra zawsze wie, czego brat oczekuje i czego chce. Przekazując bratu najlepsze życzenia, warto wspomnieć, by spełniły się te jego pragnienia. By poznał swoją drugą połowę lub by dobrze układało mu się w związku. Jeśli jeszcze się uczy, to oczywiście dobrych ocen, jeśli zdaje na prawo jazdy to wiary w siebie i tylko jednego podejścia do egzaminu. Najważniejsze jednak, żeby życzenia urodzinowe dla brata były niekonwencjonalne i szczere. By zostały zapamiętane. Propozycje życzeń z naszej strony warto wykorzystać jako wskazówkę do ułożenia własnych. Można je też umieścić na portalu społecznościowym lub wysłać smsem. Bardzo dobrym pomysłem jest też przygotowanie kartki urodzinowej dołączonej do upominku i tam napisać kilka słów, które zostaną na długo. Każdy brat zachowa tę kartkę jeśli znajdzie na niej życzenia urodzinowe napisane specjalnie dla niego.

Życzenia urodzinowe dla brata

Wierszyki na urodziny dla brata

Drogi Bracie,

Drogi Bracie,
w dniu Twoich ... urodzin życzę Ci samych trafnych decyzji, szczęścia w miłości, wielu wrażeń, niebanalnych przygód, zawsze pełnego portfela oraz spełnienia wszystkich planów życiowych. Sto lat!

Drogi Braciszku, chcieliśmy Ci dziś upiec tort

Drogi Braciszku, chcieliśmy Ci dziś upiec tort, złożyć życzenia i takie tam. Ale jak do nas dotarło ile masz lat to dostaliśmy takiego ataku śmiechu, że jeszcze nam nie przeszło. http://feliz-aniversario.jopek.pl

Drogi Bracie,

Drogi Bracie,
najserdeczniejsze przyjmij życzenia,
zamiarów i marzeń spełnienia,
w działaniu i w pracy - sukcesu.
Niech szczęście pilnuje Twojego adresu,
jak wierny cień trwa obok stale,
niech sprzyja Ci wytrwale.

W dniu Twoich kolejnych 18

W dniu Twoich kolejnych 18. urodzin życzę Ci entuzjazmu nastolatka, zapału dziecka
i doświadczenia staruszka. Niech życie upłynie Ci w ten sposób, abyś niczego nie żałował

Braciszku,

Braciszku,
Nie zerkaj za siebie,
Idź śmiało przez życie,
Podkochuj się skrycie,
Kontroluj swe żądze,
Zarabiaj pieniądze,
Lekceważ pętaków,
Unikaj cwaniaków,
Przepisów przestrzegaj,
Na sobie polegaj,
Lecz przede wszystkim
Pokaż im wszystkim!

Na początek dnia urodzinowego

Na początek dnia urodzinowego,
wyśle Tobie coś miłego,
promyk słonka na błękicie,
by Ci uprzyjemniał życie,
krople rosy na trawniku,
szczęścia dadzą Ci bez liku.
Śpiew słowika nad Twą głową,
uśmiech, całus dobre słowo,
i życzenia z serca mego
dnia cudnego, wesołego.

Opiekuńczy, kochający i pomocny –

Opiekuńczy, kochający i pomocny –
powinieneś być wzorem dla wszystkich braci na całym świecie.
Wszystkiego najlepszego dla najcudowniejszego brata na świecie!

Braciszku, byś miał życie nudne

Braciszku, byś miał życie nudne, słabe, za kochankę starą babę, złą opinię, podłe mienie, brzuch pustawy i kieszenie, a kłopotów co nie zliczę – tego właśnie Ci NIE życzę!

Z okazji urodzin składam Ci moc życzeń: uśmiechu

Z okazji urodzin składam Ci moc życzeń: uśmiechu, zdrowia, radości, mnóstwa prezentów i gości, przyjaźni wielkich i małych, wielu przygód niebywałych i uśmiechu wesołego i wszystkiego, wszystkiego najlepszego!

Ślę życzenia dla mojego brata

Ślę życzenia dla mojego brata,
niech zawsze smakuje mu herbata.
Niech powoli mijają lata,
i niech będzie jego rodzina bogata.
Zdrowie też niech zawsze dopisuje,
i niech nigdy szczęścia nie brakuje.