Życzenia urodzinowe dla mamy


Szczęśliwa mama

Mama

Najważniejsza osoba w życiu każdego człowieka, oddana nam do granic, która zawsze pocieszy, wesprze i podniesie na duchu, Zawdzięczamy jej życie i bezgraniczną miłość pomimo tego, że nie jednokrotnie sprawiliśmy jej mnóstwo bólu i cierpienia, nie jednokrotnie uroniła nad nami łzę często z wielu różnych powodów. Te wszystkie czynniki sprawiają, że mama zajmuje specjalne miejsce w sercu każdego człowieka, miejsce zarezerwowane tylko dla niej. Głęboko w samym centrum serducha.

Urodziny Mamy

Raz w roku ma miejsce specjalne święto obchodzone przez każdego człowieka na świecie jednak każdy przezywa je w innym dniu. Mowa oczywiście o urodzinach naszej Mamy. Jest wiele sposobów celebracji tego dnia ale nieodzownym elementem są oczywiście życzenia urodzinowe dla Mamy czasem bardzo proste innym razem bardzo wyszukane ale są one stałym elementem bez którego nie można się odbić. Jak wiele jest rodzajów życzeń tak samo wiele jest sposobów składania życzeń od kartki urodzinowej poprzez osobiste aż po te przekazywane za pośrednictwem poczty kwiatowej czy wygrawerowane na biżuterii.
Powód składania życzeń urodzinowych jest dla wielu osób bardzo oczywisty. Jednak w naszym osobistym odczuciu to nie oklepane życzenie komuś powodzenia, zdrowia czy szczęścia ale okazanie pamięci i szacunku osobie, której życzenia są składane a co za tym idzie pokazanie wartości danej osoby w naszych oczach.

Życzenia dla Mamy

Sam sposób składania życzeń urodzinowych mamie ma ogromne znaczenie dla efektu który chcemy osiągnąć. Warto zatem do życzeń się przyłożyć i złożyć je w sposób oryginalny i najmniej oczekiwany dla naszej Mamy.
Poniższe propozycje mają za zadanie ułatwić składanie życzeń urodzinowych osobom, które mają z tym problem,a co za tym idzie sprawienie przyjemności osobie, której te życzenia składamy - w tym przypadku mamie. Warto pamiętać o wyjątkowo wartościowych osobach w naszym życiu dlatego wszystkich odwiedzających zapraszamy do korzystania z życzeń umieszczonych na naszej stronie internetowej.
Jesteśmy przekonani, że te życzenia urodzinowe dla mamy sprawią przyjemność osobie odbierającej od was takie życzenia.

Pozostałe strony


Mamusiu droga!
wciąż proszę Boga,
który króluje na niebie,
by ręką Boska
przed wielka troską
ochraniać zawsze chciał Ciebie.
Dziś tym goręcej
z duszy dziecięcej
prośba się w górę wyrywa,
abyś się miła,
zdrowiem cieszyła
i zawsze była szczęśliwa.

Dziś obchodzimy jeden z najcudowniejszych dni. To urodziny kogoś wyjątkowego. Przyjaciela, mędrca, wzoru do naśladowania, przewodnika i co najważniejsze jednej z najważniejszych osób w moim życiu. To ty, Mamo! Życzę Ci wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Z okazji urodzin
życzę Ci wszystkiego,
co najlepsze, Mamusiu.

Życzenia urodzinowe po niemiecku: Geburtstagssprüche

Kochana Mamo,
żyj, nie licząc wcale lat,
Wciąż z rozkoszą patrz na świat!
Siłę ducha, myśli, nóg
Niech jak dotąd daje Bóg!
Zawsze zdrowa, z lekarstw kpij
I rozkosznie zawsze śnij!
Niechaj młodość w duszy wre,
Ogrzewając życie Twe!

Mamusiu droga Tyś czuwała
przy mej kołysce gdy byłam mała.
Sypiałaś kochana mamo najwyżej godzinę,
i do serca przyciskałaś swą małą dziecinę...
Dziś gdy jestem duża,
bardzo Ci dziękuję!
Za opiekę, za starania, bardzo Cię miłuję.


Droga, bardzo droga Mamo,
jakie to szczęście, że będąc już dorosłą osobą,
dzięki Tobie czuję się czasami jak dziecko.
A to takie błogie uczucie.
Bądź ze mną, z nami wszystkimi jak najdłużej
bo mnie i naszej rodzince tak dobrze z Tobą.

Sto lat nasza Mamusiu kochana! Dziękujemy za każdy uśmiech Twój z rana, Za każdą kanapkę i pyszne obiady, Za każdą radę i twarde zasady. Niech wszystkie marzenia Ci się spełniają, Małe radości uśmiech wzbudzają. W zdrowiu i szczęściu żyj dnia każdego Mamusiu kochana wszystkiego najlepszego!
Najserdeczniejsze życzenia
z okazji Twoich urodzin.

Z ogromną cierpliwością wszystkiego mnie uczyłaś Kiedy miałam problem zawsze przy mnie byłaś. Wyrozumiała, wrażliwa, ciepła i oddana, Taka jest właśnie moja cudowna Mama. W dniu Twoich urodzin chcę Ci życzyć dużo radości, Abyś wciąż miała do mnie tyle cierpliwości, Słowa to za mało, żeby wyrazić to co czuję, Kocham Cię Mamusiu i mocno całuję.

Życzenia urodzinowe dla mamy po niemiecku: Geburtstagsgrüße für Mama

Za każdym razem gdy jestem smutna myślę o Tobie, za każdym razem gdy czuję się zagubiona myślę o Tobie, za każdym razem gdy staję przed trudnym zadaniem, myślę o Tobie. Czy wiesz dlaczego? Bo wtedy przed moimi oczami staje silny człowiek, którego nic nie jest w stanie zniszczyć. Wszystkiego najlepszego, dla najcudowniejszej i najsilniejszej Osoby!