Życzenia noworoczne

Wreszcie mija bieżący rok i z szampańskim toastem o północy witamy nadchodzący Nowy Rok. Oczekujemy wraz z jego nadejściem samych pomyślności, zapominamy o nieprzyjemnych chwilach, jakie miały miejsce w mijającym roku. Bawimy się hucznie aż do białego rana podczas zabawy sylwestrowej. Jest to również czas, kiedy składamy sobie wzajemnie życzenia noworoczne. Mogą to być zarówno poważne życzenia jak i życzenia przepełnione humorem, wszystko, bowiem zależy od charakteru osoby, której je mamy zamiar złożyć. Najważniejsze jest jednak to, że życzenia noworoczne każdego potrafią ucieszyć i wprowadzić w wyjątkowy noworoczny nastrój.
Roku udanego Orłów na śniegu Fajerwerków moc Sexu co noc Przed domem bałwana Zabawy do rana A potem jesteś zalana Życzy ci tego:

Pełnego brzuszka, białego puszka, humoru dobrego, Sylwestra pijanego, dużo przyjemności, jedynej miłości, kogoś u Twego boku, tego Ci życzę w nowym roku!

Na nowy, dobry rok przyjmij szczere życzenia szczęścia i żadnych trosk. Czas nadzieją się podzielić, życzeń złożyć moc, gdy szampana korek strzeli w sylwestrową noc.

Niech już wystrzelą korki z Szampana A Ty baw się świetnie do białego rana Wszystkiego najlepszego z okazji Sylwestra życzy…

Smacznego Karpia, mnóstwa prezentów, wesołej roztańczonej i rozświetlonej choinki. A także przy okazji. Szczęśliwego Nowego Roku i niesamowicie szampańskiego Sylwestra!


W Nowym roku zapomnij o wszystkich złych nastrojach, i nieudanych dniach, przekreśl niewarte w pamięci chwile i wejdź w Nowy Rok jak w nowej sukni wchodzi się na najwspanialszy bal świata!!!

Dużo uśmiechu, siły i wytrwałości w dążeniu do celu, sukcesów w pracy, tylko słonecznych dni, przyjaźni, miłości i wielu buziaków i aby ten rok uskrzydlił Cię.

Świąt wesolutkich, zmartwień malutkich, prezentów masę za wielką kasę, sylwestra bombowego, a Roku Nowego jeszcze lepszego!

Czy wiesz że: w Sylwestra każdy bawi się? więc ja Tobie życzę: dużo szczęścia, zabawy i tańca i oczywiście chlania do rana.

Dużo żarła, dobrej muzy. Lasek boskich jak arbuzy. Zgrzewy piwa i ogórka, a na sylwka petard półka.