Mamo, tak bardzo Cię kocham, dziękuje Ci za Twój uśmiech, który ogrzewa mnie w różnych chwilach życia, a najbardziej dziękuje Ci za to, że jesteś.

Całe moje życie prowadziłaś mnie za rękę i wskazywałaś drogę. Nie jestem w stanie wyrazić swoją miłość i wdzięczność w słowach. Chcę tylko powiedzieć, że Cię kocham i będę zawsze przy Tobie, tak jak Ty byłaś przy mnie. Wszystkiego najlepszego, Kochana mamo!

Życzenia urodzinowe dla mamy po niemiecku: Geburtstagswünsche für Mama

Życzę Ci aby Twoje życie było zawsze wypełnione miłością, radością, opieką i zabawą. Tak bardzo się cieszę, że jesteś jak moja matka. Kocham Cię mamo!

Czy wierzysz w cuda? Ja tak. Prawdziwym cudem jest posiadanie tak cudownej osoby przy sobie. Móc z nią pić poranną kawę i wtulać się w ramiona. Kocham Cię Mamo. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

W dniu Twojego święta
chciałam Ci powiedzieć,
że Ty jesteś dla mnie
najdroższa pod niebem!


Z okazji urodzin już pewnie dostałeś życzenia ...
wszystkiego najlepszego od innych - ja wiec
życzę Ci tego samego ale... 2 * więcej!

Wszystko co było Twoim marzeniem co jest i będzie
w przyszłości, Niech nie uleci z Cichym
westchnieniem lecz NIECH SIĘ SPEŁNI W CAŁOŚCI!

Mamusiu droga Tyś czuwała
przy mej kołysce gdy byłam mała.
Sypiałaś kochana mamo najwyżej godzinę,
i do serca przyciskałaś swą małą dziecinę...
Dziś gdy jestem duża,
bardzo Ci dziękuję!
Za opiekę, za starania, bardzo Cię miłuję.

Za to, że mnie wychowałaś i na świat ten powołałaś. Za Twe nieprzespane noce że w garnkach wciąż bulgocze. Za obiadki najsmaczniejsze podziękować chce najśliczniej dziecko Mamy ukochane, wychuchane, wydmuchane. Wszystkiego najlepszego z okazji Twoich urodzin, Mamusiu.

Życzenia urodzinowe po niemiecku: Geburtstagsgrüße

Kochana Mamusiu,
Zawsze byłaś obok mnie i opiekowałaś się z troska i oddaniem. Pozwól, że w Twoje urodziny tym razem ja dam Ci coś od siebie. Przyjmij proszę moje życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności oraz mnóstwa radości życia na co dzień. Spełniaj marzenia i zawsze idź swoją własną drogą, która sprawiła, że jesteś najlepszą mamą pod słońcem.